Národní zemědělské muzeum, s. p. o.

Tiskové zprávy

Národní zemědělské muzeum žádá u zveřejněných fotografií o uvedení zdroje „© Ze sbírky Národního zemědělského muzea“.

Poskytnutý fotomateriál, který přebíráte od Národního zemědělského muzea, Kostelní 1300/44, 170 00 Praha 7, IČO 75075741, přebíráte výhradně za účelem propagace Národního zemědělského muzea. U uveřejněné reprodukce vždy uveďte © Ze sbírky Národního zemědělského muzea. Současně se zavazujete k dodržování autorských práv a také, že neposkytnete tento materiál třetí straně a nebudete jej archivovat. Děkujeme.

2023

Zemědělská krajina a technika na fotografiích Miloše Sedláčka

Zemědělská krajina a technika na fotografiích Miloše Sedláčka26. ledna 2023

Výstava výtvarného fotografa Miloše Sedláčka představí témata krajiny v jejích různých podobách se zaměřením na krajinu zemědělskou. Vernisáž výstavy Miloš Sedláček – fotografie ZE MĚ proběhne ve čtvrtek 9. února v 17 hodin a hudebně ji doprovodí Jiří Stivín, Vojtěch Havel a Vladimír Strnad. Výstava bude v Národním zemědělském muzeu v Praze ke zhlédnutí do 31. března.

ke staženídocfoto


Letenské prase aneb Zabijačka v muzeu

Letenské prase aneb Zabijačka v muzeu17. ledna 2023

Zažít atmosféru staročeské zabijačky a ochutnat zabijačkové speciality mohou návštěvníci Národního zemědělského muzea na akci Letenské prase aneb Zabijačka v muzeu. Patnáctý ročník otestuje i jejich zručnost či znalosti tradic a představí zajímavosti z cechu řeznického. Akce se koná v sobotu 21. ledna od 10 do 17 hodin.

ke staženídocfoto