Pro média

Kontakt pro média:

Lenka Martinková, tel.: 773 451 012

tiskove@nzm.cz

 
Aktuální tiskové zprávy:

12. 12. 2017

Historická zbrojnice na zámku Ohrada opět může sloužit k uložení sbírkových předmětů

Národní zemědělské muzeum OhradaV úterý 19. prosince 2017 v 10 hodin se v Národním zemědělském muzeu Ohrada slavnostně otevře nově zrekonstruovaná historická zbrojnice. Bude tak znovu sloužit jako moderní depozitář pro uložení sbírkových předmětů.

ke stažení: pdf, docx

 

8. 12. 2017

Národní zemědělské muzeum si připomene význam osobnosti Antonína Švehly

V úterý 12. prosince v 15 hodin si Národní zemědělské muzeum připomene výročí úmrtí osobnosti Antonína Švehly, který stál u jeho zrodu a významně se zasloužil o rozvoj této instituce v období první republiky.

ke stažení: pdf, docx

 

7. 12. 2017

Národní zemědělské muzeum v Čáslavi zprovozní nově zateplenou halu. Bude sloužit jako depozitář

Národní zemědělské muzeum ČáslavVe středu 13. prosince 2017 v 9:30 hodin proběhne v muzeu zemědělské techniky v Čáslavi slavnostní otevření nově zateplené haly. Částečná rekonstrukce objektu je prvním z kroků k vytvoření plnohodnotného depozitního zázemí Národního zemědělského muzea.

ke stažení: pdf, docx

 

27. 11. 2017

Národní zemědělské muzeum připravilo pro své návštěvníky pestrý adventní program

Zámecké slavnosti na Kačině, společná setkání a tvořivé dílny na zámku Ohrada, výroba vánočních dekorací ve Valticích nebo Adventní dílny a Mikuláš s divadelním představením v Praze – to vše může široká veřejnost zažít během předvánočních svátků na pobočkách Národního zemědělského muzea.

ke stažení: pdf, docx