Fireshow i noční bojovka pro otrlé. Nenechte si ujít Muzejní noc v Čáslavi!

NZM Čáslav
Datum vydání: 14. 9. 2022

Druhý ročník akce Muzejní noc – noční jízda II přinese poněkud netradiční program. Připraven bude bar, kde se budou podávat svítící drinky, hudební vystoupení, jízdy na osvětlených vozech a závěr akce bude patřit FIRESHOW. Po celou dobu akce bude probíhat Noční bojovka pro otrlé

Na už druhý ročník Muzejní noci vás zveme 24. 9. 2022 od 18:00 do 23:00 hodin do Národního zemědělského muzea Čáslav.

Těšte se na večerně nasvětlené depozitáře a expozici Dřinu strojům? Dřinu strojům! Vybraná zemědělská technika bude představena ve svitu měsíce pod noční oblohou a chybět nebudou ani legendární jízdy na osvětlených vozech. Večerem vás hudebně naladí Tomáš Polman a v baru od Klubu Gumárna se po tento večer budou podávat svítící alko i nealko drinky. Závěr akce bude patřit skupině InsPyro – fire theatre, která předvede nezapomenutelnou a strhující podívanou pro všechny věkové skupiny s použitím speciálních ohnivých a pyrotechnických efektů.  

To ale zdaleka není vše! V rámci večera bude probíhat i Noční bojovka pro odvážlivce a milovníky hororů a hororových postav! Na tu je ovšem nutná předchozí rezervace na www.nocnibojovka.cz/caslav a platí se zvlášť.

Vstupné na Muzejní noc – noční jízda II: 100 Kč/plné, 50 Kč/snížené, 250 Kč/rodinné. Ve vstupném na akci Muzejní noc – noční jízda II. není zahrnuto vstupné na Noční bojovku.

Festival muzejních nocí v Národním zemědělském muzeu probíhá pod záštitou ministra zemědělství Zděňka Nekuly.

Fireshow i noční bojovka pro otrlé. Nenechte si ujít Muzejní noc v Čáslavi!Zajímá vás, co nového se u nás děje?
Přihlaste se k odběru newsletteru.

Vyberte si přesně ten obsah, který vás zajímá. My vám občasně zašleme souhrnné novinky a informace ze světa Národního zemědělského muzea.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.