Termín konání: 27.01.2024 | 10:00–12:00

Lektorka: Pavlína Matysová, Dis.

Pavlína je vystudovaná nutriční terapeutka, která se snaží už více než 12 let šířit osvětu zdravému stravování. Je maminkou tří dětí a velkou milovnicí dobrého jídla. Pavlíniny recepty najdete na Facebooku jako Zdravě s PaPájou,  pořádá také workshopy, projektové dny pro základní i mateřské školy a kroužky zdravého vaření pro děti. „Už jako malá jsem byla velký jedlík a jídlo pro mě vždy bylo, je a bude velmi důležité. Ne nadarmo se říká – jsme to, co jíme! To, co můžeme předat svým dětem do života, je nejen slušné vychování a naše láska. Můžeme jim dát ještě něco navíc. A tím jsou zdravé stravovací návyky.“

Cena kurzu: 1 800 Kč

Pro koho je kurz určen: dítě od 6 let a 1 dospělý doprovod

Na co se můžete těšit:
  • kuřecí stripsy v tortille se zeleninou a jogurtovým dipem
  • nepečená lízátka v čokoládě s krémem mascarpone
  • certifikát o absolvování kurzu
  • DÁREK kuchařka pro děti – První čtení a vaření
Jak se přihlásit?

Kurz vaření i dárkový poukaz můžete zakoupit online. Stačí vyplnit přihlášku a uhradit částku kartou přes platební bránu. Voucher na kurz nebo univerzální dárkový poukaz Vám bude po zaplacení odeslán na e-mail uvedený v přihlášce.

Potřebujete na kurz nebo dárkový poukaz vystavit fakturu pro zaměstnavatele? Napište prosím na kurzyvareni@nzm.cz fakturační údaje, případně další informace, které nesmí na faktuře chybět.

Pokud neobdržíte voucher do 48 hodin od zaplacení, zkontrolujte spam i hromadnou poštu, následně nás prosím kontaktujte na kurzyvareni@nzm.cz

Potřebujete další informace?

Napište nám na kurzyvareni@nzm.cz

> Více o kurzech vaření v Národním zemědělském muzeu

Termín konání akce

27.01.2024 | 10:00–12:00


1. 1. – 23. 12. Út–Ne 9:00–17:00

Zobrazit celou otevírací dobu objektu

Vstupenky lze zakoupit online:
 

Zajímá vás, co nového se u nás děje?
Přihlaste se k odběru newsletteru.

Vyberte si přesně ten obsah, který vás zajímá. My vám občasně zašleme souhrnné novinky a informace ze světa Národního zemědělského muzea.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.