Komentovaná prohlídka výstavy Agrikultura lásky: Příroda a zemědělství z perspektivy současného vizuálního umění
 21. května 2023 v 15 hodin, vestibul Národního zemědělského muzea Praha

Výstavou, která má charakter intervencí do stálých expozic Národního zemědělského muzea v Praze, provází kurátorky Veronika Čechová a Tereza Jindrová. Provozovatelky nezávislé galerie Entrance v Praze se ve své činnosti dlouhodobě soustředí na problematiku ekologické udržitelnosti a pro výstavu v našem muzeu vybraly především autory mladé a nastupující generace. K vidění bude spektrum uměleckých médií a přístupů – od malby, přes objektové instalace, po videa a performance.

O festivalu Máme otevřeno

Máme otevřeno je komunitní festival otevřených kulturních míst na Sedmičce. Během něj můžete navštívit galerie, umělecké dílny, muzea, designové obchody, kreativní centra a další kulturní organizace, které pro své návštěvníky připravily zajímavý program zdarma.

Více informací o akci Máme otevřeno najdete na webu Prahy 7.

Národní zemědělské muzeum nabízí svým návštěvníkům v neděli 21. 5. 2023 v rámci festivalu po celý den vstup zdarma do všech expozic, výstavních sálů i do expozice Živá zahrada výhledů na střešní terase.

Těšíme se na vás!

Máme otevřeno

1. 1. – 23. 12. Út–Ne 9:00–17:00

Zobrazit celou otevírací dobu objektu

Vstupné

Zajímá vás, co nového se u nás děje?
Přihlaste se k odběru newsletteru.

Vyberte si přesně ten obsah, který vás zajímá. My vám občasně zašleme souhrnné novinky a informace ze světa Národního zemědělského muzea.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.