Budeme se zaobírat fenoménem sbírání jako takového a představíme si odborníky, kteří v muzeu pracují. Těmi odborníky se pak na okamžik staneme a zrealizujeme společnou výstavu. 

Doprovodný program k výstavě Ukryto v muzeu – výstava V2023011.

Cílová skupina
Mateřská škola, Mateřská škola předškoláci, 1. třída ZŠ, 2. třída ZŠ, 3. třída ZŠ, 4. třída ZŠ, 5. třída ZŠ, 6. třída ZŠ, 7. třída ZŠ, 8. třída ZŠ, 9. třída ZŠ

Délka
60 minut

Počet žáků
max 25

Cena
80 Kč/žák

Vzdělávací oblast: Dítě a ten druhý, Dítě a společnost, Člověk a společnost, Umění a kultura

Výstupy žák: Žáci chápou muzeum jako uspořádaný systém s vlastní strukturou a sbírkou.


Organizační pokyny

Rezervace programu je možná přes online formulář programu. Pokud od nás neobdržíte e-mailem potvrzení Vaší rezervace do 24 hodin, zkontrolujte spam i hromadnou poštu, následně nás prosím kontaktujte e-mailem na lektor@nzm.cz. V případě dotazů volejte na tel. číslo +420 770 155 512.

Pokud je vaše třída něčím výjimečná (žáků je přes doporučený počet / jde o biologický kroužek / část žáků potřebuje zvláštní péči), dejte nám to prosím vědět předem na email lektor@nzm.cz, ať se na to můžeme přiměřeně připravit.

Do muzea dorazte s předstihem min. 15 minut, abyste stihli zakoupit lístky a připravit děti (WC, šatny apod.). Ve vstupní hale najdete pokladnu, WC i šatny. Tam vás také vyzvedne lektor. 

Při zpoždění větším než 30 minut se vám lektor kvůli navazujícím programům nebude moci věnovat. Jako náhradní řešení v těchto případech nabízíme samoobslužné pracovní listy (za program neplatíte).

Po celou dobu pobytu v muzeu nese za žáky odpovědnost pedagogický doprovod.

Nemůžete se lektorům dovolat? Nejspíš jsou všichni vytíženi. Zkuste to později nebo volejte na pokladnu muzea, tel. +420 720 949 282. Děkujeme za pochopení.


Fotoalbum

Zajímá vás, co nového se u nás děje?
Přihlaste se k odběru newsletteru.

Vyberte si přesně ten obsah, který vás zajímá. My vám občasně zašleme souhrnné novinky a informace ze světa Národního zemědělského muzea.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.