Cíle programu:

Na programu děti prostřednictvím přímého kontaktu blíže poznají slepice, kachny, králíky a holuby. Dozví se, jaký význam mají tato drobná hospodářská zvířata pro člověka a jak o ně ohleduplně pečovat.

Úvodní část programu probíhá v zázemí zvířat na dvorku muzea. Doporučujeme zvážit u některých dětí riziko výskytu alergenů: srst, peří.

Doprovodný program k expozici Selský dvorek.

Cílová skupina
Mateřská škola, 1. třída ZŠ, 2. třída ZŠ, Mateřská škola předškoláci

Délka
60 minut

Počet žáků
max 20

Cena
80 Kč/žák

Vzdělávací oblast: Dítě a jeho tělo, Dítě a jeho psychika, Dítě a svět, Člověk a jeho svět, Člověk a svět práce

On-line rezervace
 

Organizační pokyny

Rezervace programu je možná přes online formulář programu. Pokud od nás neobdržíte e-mailem potvrzení Vaší rezervace do 24 hodin, zkontrolujte spam i hromadnou poštu, následně nás prosím kontaktujte e-mailem na lektor@nzm.cz. V případě dotazů volejte na tel. číslo +420 770 155 512.

Pokud váš počet žáků překračuje uvedené maximum, rozdělte prosím třídu na dvě skupiny (platíte za žáka, ne za program), anebo předem telefonicky kontaktujte lektora.

Do muzea dorazte s předstihem min. 15 minut, abyste stihli zakoupit lístky a připravit děti (WC, šatny apod.). Ve vstupní hale najdete pokladnu, WC i šatny. Tam vás také vyzvedne lektor. 

Při zpoždění větším než 30 minut se vám lektor kvůli navazujícím programům nebude moci věnovat. Jako náhradní řešení v těchto případech nabízíme samoobslužné pracovní listy (za program neplatíte).

Po celou dobu pobytu v muzeu nese za žáky odpovědnost pedagogický doprovod.

Nemůžete se lektorům dovolat? Nejspíš jsou všichni vytíženi. Zkuste to později nebo volejte na pokladnu muzea, tel. +420 720 949 282. Děkujeme za pochopení.

Více informací naleznete v dokumentu ke stažení níže na této stránce.

Zajímá vás, co nového se u nás děje?
Přihlaste se k odběru newsletteru.

Vyberte si přesně ten obsah, který vás zajímá. My vám občasně zašleme souhrnné novinky a informace ze světa Národního zemědělského muzea.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.