Program seznámí účastníky s různými vodními plochami, představí jim život pod hladinou a ukáže využití síly vody při výrobě energie.

Prostřednictvím rozmanitých úkolů, obrázkové prezentace a interaktivních předmětů se děti seznámí s tím, co všechno překoná řeka, než se dostane až k oceánu, naučí se poznávat naše ryby i další vodní živočichy, zjistí, jak vypadá vodní elektrárna a co je zapotřebí, aby se roztočilo vodní kolo. Součástí programu je návštěva expozice Voda v krajině.

Rezervace programu je možná přes online formulář. V případě dotazů volejte  +420 770 155 512

Program je vhodný pro 2.–5. třídu ZŠ.

Cílová skupina
2. třída ZŠ, 3. třída ZŠ, 4. třída ZŠ, 5. třída ZŠ

Délka
75 minut

Počet žáků
max. 25

Cena
80 Kč/žák

Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět, Člověk a příroda

On-line rezervace
 

Organizační pokyny

Rezervace programu je možná přes online formulář programu. Pokud od nás neobdržíte e-mailem potvrzení Vaší rezervace do 24 hodin, zkontrolujte spam i hromadnou poštu, následně nás prosím kontaktujte e-mailem na lektor@nzm.cz. V případě dotazů volejte na tel. číslo +420 770 155 512.

Pokud váš počet žáků překračuje uvedené maximum, rozdělte prosím třídu na dvě skupiny (platíte za žáka, ne za program), anebo předem telefonicky kontaktujte lektora.

Do muzea dorazte s předstihem min. 15 minut, abyste stihli zakoupit lístky a připravit děti (WC, šatny apod.). Ve vstupní hale najdete pokladnu, WC i šatny. Tam vás také vyzvedne lektor. 

Při zpoždění větším než 30 minut se vám lektor kvůli navazujícím programům nebude moci věnovat. Jako náhradní řešení v těchto případech nabízíme samoobslužné pracovní listy (za program neplatíte).

Po celou dobu pobytu v muzeu nese za žáky odpovědnost pedagogický doprovod.

Nemůžete se lektorům dovolat? Nejspíš jsou všichni vytíženi. Zkuste to později nebo volejte na pokladnu muzea, tel. +420 720 949 282. Děkujeme za pochopení.

Více informací naleznete v dokumentu ke stažení níže na této stránce.


Fotogalerie

Zajímá vás, co nového se u nás děje?
Přihlaste se k odběru newsletteru.

Vyberte si přesně ten obsah, který vás zajímá. My vám občasně zašleme souhrnné novinky a informace ze světa Národního zemědělského muzea.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.