Příměstský tábor Praha 2024

Příměstský tábor NZM Praha 2024: Z KUFRU

Kufr je velmi magická věc. Voní dálkou, cestováním a dobrodružstvím. A dokud ho neotevřete, nikdy nevíte, jestli v něm máte opravdu všechno, co jste si chtěli vzít s sebou. Jenže věci se někdy můžou zamotat mnohem víc….

Pětidenní letní příměstský tábor s celotáborovou hrou je určen všem "vážným" zájemcům o botaniku, zemědělství, historii, záhady, detektivní pátrání a šifry. 

Tábor je dynamický, plný různých aktivit. Každý den na polovinu dne opouštíme budovu muzea a vydáváme se do terénu, proto je důležité, aby děti rády chodily.


Vloni jsme s našimi malými spolupracovníky pátrali po stopách Fabergého vejce, které za nejasných okolností zmizelo ze sbírky mecenáše umění Adalberta Hyacinta. Bylo to napínavých pět dní, během nichž jsme postupně skládali střípky záhadné mozaiky, využívali naše znalosti a učili se spoustu nových věcí. Letos nás čeká podobně napínavé dobrodružství. Nudit se u nás děti rozhodně nebudou. 

Termíny a čas konání:
15.–19. 7. 2024
29. 7. – 2. 8. 2024   TERMÍN OBSAZEN, LZE SE REZERVOVAT JAKO NÁHRADNÍK
pondělí až pátek 8:00–16:30 / příchod 8:00–8:30, odchod 16:00–16:30, program 8:30–16:00

Sraz účastníků: Národní zemědělské muzeum Praha, Kostelní 44, 170 00 Praha 7
Objevovna ve 2. patře budovy

Cena: 4 000 Kč 
Slevy: sourozenecká sleva 10 % na druhé dítě tj. 3 600 Kč / sleva pro zaměstnance NZM, MZe 
a resortních organizací 10 % tj. 3 600 Kč
Slevy nelze vzájemně kombinovat, lze využít pouze jednu vybranou.

Cena zahrnuje: teplý oběd, ovoce, zeleninu, pitný režim, vstupné, pojištění, náklady na přípravu a pomůcky, personální a provozní náklady spojené s programem a jeho realizací, materiál, odměny.

Kapacita: 15 dětí

Věk: 7–10 let

Důlež  itá upozornění:
1. V případě, že mají děti jakékoliv specifické potřeby typu hyperaktivita, porucha pozornosti, porucha autistického spektra ad., ale i další zdravotní či výživová omezení, která vyžadují zvláštní pozornost, prosíme rodiče, aby nás před přihlášením dítěte na příměstský tábor kontaktovali na e-mailu michaela.grulich@nzm.cz a domluvili se s námi, zda je účast na příměstském táboře pro dítě vhodná.
2. Na tábor nepatří mobilní telefony, tablety a podobná zařízení. Pokud má dítě u sebe dané zařízení, před začátkem programu ho vypne/ztlumí a během programu jej nepoužívá. Zařízení si může zkontrolovat během pauz a použít ho k focení.

Storno podmínky:
Odhlásíte-li dítě 3–1 den před začátkem a během konání tábora, storno poplatek činí 100 % z ceny.
Odhlásíte-li dítě 4–7 dní před začátkem konání programu, storno poplatek činí 50 % z ceny.
Odhlásíte-li dítě 8–30 dní před začátkem konání programu, storno poplatek činí 30 % z ceny.
Odhlásíte-li dítě 30 a více dní před začátkem konání programu, storno poplatek činí 20 % z ceny.
Nemůže-li se dítě tábora účastnit ze zdravotních důvodů, storno poplatek činí 20 % z ceny. V tomto případě je nutné doložit potvrzení od lékaře.
Při zajištění náhradníka z vaší strany storno poplatek neúčtujeme.


Do 5 pracovních dnů od vyplnění elektronické přihlášky Vám zašleme na e-mail závazné potvrzení rezervace místa na příměstském táboře a variabilní symbol k uhrazení ceny tábora na účet muzea. Přihláška nabývá své platnosti v momentě připsání platby na účet Národního zemědělského muzea. Platbu je nutné uhradit do 7 dnů od obdržení variabilního symbolu, v opačném případě Vaše rezervace propadá.
V den nástupu na tábor odevzdá zákonný zástupce koordinátorce vytištěnou a podepsanou přihlášku, jejíž součástí je i potvrzení o bezinfekčnosti a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely činnosti organizace. Tyto dokumenty obdržíte předem prostřednictvím emailu.

Koordinátor a vedoucí tábora:
Mgr. Michaela Grulich
Tel.: 775 861 119
E-mail: michaela.grulich@nzm.cz

Přihlášku najdete dole na stránce. 


Podívejte se, jak jsme se na táboře bavili vloni


Přihláška na příměstský tábor v NZM Praha 2024

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.

Zajímá vás, co nového se u nás děje?
Přihlaste se k odběru newsletteru.

Vyberte si přesně ten obsah, který vás zajímá. My vám občasně zašleme souhrnné novinky a informace ze světa Národního zemědělského muzea.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.