NZM Ohrada – pro příměstské tábory

Pořádáte na prázdniny 2024 příměstský tábor a hodila by se vám edukační aktivita pro děti školního věku? Navštivte NZM Ohrada, jedno z nejstarších muzeí u nás vůbec! 


O MUZEU:

Na loveckém zámku Ohrada u Hluboké nad Vltavou najdete muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství Národního zemědělského muzea. Jedná se o jedno z vůbec nejstarších lesnicko-loveckých muzeí v Evropě.
Již v polovině 19. století zde byly soustředěny rozsáhlé sbírky loveckých trofejí a vycpanin. Objekt zámku je obklopen parkem a v jeho těsném sousedství se nachází známý rybník Bezdrev a Munický rybník

INFORMACE PRO VEDOUCÍ PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ:
  • Dětem do věku 15 let včetně bez doprovodu dospělé osoby je vstup do areálů NZM zakázán. Dbejte proto, prosím, na to, aby se děti pod 15 let věku nepohybovaly po budově bez dozoru.
  • Otevřeno v NZM Ohrada je v období 1. 7. - 31. 8. 2024 od pondělí do neděle od 9:00 do 18:00. 
  • Více info o pobočce ZDE
  • Lektorské programy a komentované prohlídky na objednávku (pro organizované skupiny nad 8 osob) provádíme celoročně, tedy i po celou zimní sezónu. Termín vaší návštěvy si domluvte e-mailem na ivana.kinska@nzm.cz nebo telefonicky +420 770 183 117.

Zajímá vás, co nového se u nás děje?
Přihlaste se k odběru newsletteru.

Vyberte si přesně ten obsah, který vás zajímá. My vám občasně zašleme souhrnné novinky a informace ze světa Národního zemědělského muzea.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.