Časopis Prameny a studie

Prameny a studie 56

Odkaz Národopisné výstavy českoslovanské 1895 v oblasti etnografie, muzejnictví a památkové péče

Více než dvě desítky odborných článků společně vytvořily monotematické číslo 56 časopisu Prameny a studie pod názvem Odkaz Národopisné výstavy českoslovanské 1895 v oblasti etnografie, muzejnictví a památkové péče. Cílem tohoto čísla je obeznámení s mnohostranným významem a odkazem Národopisné výstavy českoslovanské jako důležitým mezníkem a významným podnětem pro rozličné vědní obory s připomenutím její reflexe v kruzích obecně kulturně společenských. Její přesahy a stimuly se přímo i nepřímo odrazily při formování a rozvoji celé řady odborných disciplín, metodických postupů a názorových přístupů, na které navazujeme a z nichž dodnes čerpáme.

Stáhněte si pdf: PaS 56: Odkaz Národopisné výstavy českoslovanské 1895 v oblasti etnografie, muzejnictví a památkové péče (3,8 MB)

 

255,- Kč

Publikaci lze zakoupit na pobočkách Národního zemědělského zemědělského muzea nebo objednat online. Objednané publikace zasíláme na dobírku, cena poštovného a balného po ČR pro jednu publikaci činí 180 Kč, pro dvě a více publikací 250 Kč.


Objednávka publikace – Prameny a studie

Název publikace
Počet kusů
Jméno a příjmení objednávajícího
Název instituce, firmy (objednává-li firma nebo instituce)
IČO (objednává-li firma nebo instituce)
Doručovací adresa: ulice, č. p., obec, PSČ
Váš e-mail:
Váš telefon:
Poznámka