Máte rádi les a chcete se o něm a o práci lesníků dozvědět něco víc?

Na Malé slavnosti lesa a dřeva se seznámíte s krásnou, ale i náročnou prací lesníků, s životem lesa a krásami přírody v jednom dni plném zábavných i naučných aktivit lesní pedagogiky, které se vztahují k lesnictví, dřevařství a dalším příbuzným oborům.

Jednotlivá stanoviště si pro Vás ve spolupráci s Národním zěmědělským muzeem připravily Lesy České republiky, s .p.; Česká zemědělská univerzita Praha – Fakulta lesnická a dřevařská a PEFC Česká republika.

Určeno pro žáky 1.stupně ZŠ (1.-5.ročník), trvá cca 50 minut a cena je 80 Kč / žáka.

Rezervace programu je v tuto chvíli možná jen přes email lektor@nzm.cz. Napište do něj prosím jméno školy, třídu, maximální počet žáků (na místě pak platíte podle aktuálního počtu) a telefon na učitele. Již je volno jen v čase od 11:30. Přidat můžete případné dotazy nebo specifikace vaší třídy. Vyčkejte prosím na písemné potvrzení své rezervace. 

V případě dotazů volejte v pracovní dny od 8 do 15 h na tel. číslo +420 770 155 512. 

Pokud váš počet žáků překračuje uvedené maximum, rozdělte prosím třídu na dvě skupiny (platíte za žáka, ne za program), anebo předem telefonicky kontaktujte lektora.

 

 

Cílová skupina
1. třída ZŠ, 2. třída ZŠ, 3. třída ZŠ, 4. třída ZŠ, 5. třída ZŠ

Délka
45 minut

Cena
80 Kč / žák

On-line rezervace
 

Organizační pokyny

Do muzea dorazte s předstihem min. 15 minut, abyste stihli zakoupit lístky a připravit děti (WC, šatny apod.). Ve vstupní hale najdete pokladnu, WC i šatny. Tam vás také vyzvedne lektor. 

Při zpoždění větším než 10 minut se vám lektor kvůli navazujícím programům nebude moci věnovat. Jako náhradní řešení v těchto případech nabízíme samoobslužné pracovní listy (za program neplatíte).

Po celou dobu pobytu v muzeu nese za žáky odpovědnost pedagogický doprovod.

Nemůžete se lektorům dovolat? Nejspíš jsou všichni vytíženi. Zkuste to později nebo volejte na pokladnu muzea, tel. +420 720 949 282. Děkujeme za pochopení.

Více informací naleznete v dokumentu ke stažení níže na této stránce.


Partneři

Zajímá vás, co nového se u nás děje?
Přihlaste se k odběru newsletteru.

Vyberte si přesně ten obsah, který vás zajímá. My vám občasně zašleme souhrnné novinky a informace ze světa Národního zemědělského muzea.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.