Národní zemědělské muzeum, s. p. o.

Volná místa

Marketingový specialista – digitální marketing

Máte rádi internet, jste kreativní psavec, nechybí vám současně smysl pro pečlivost a zodpovědnost? Pak je tato nabídka přímo pro vás! Národní zemědělské muzeum hledá kolegu nebo kolegyni na digitální marketing.

Co u nás budete dělat?

Web

Budete se kompletně starat o náš web, tvořit jeho obsah, shánět fotografie (nebo si i sami fotit a upravovat fotky – bod pro vás!) a pracovat v redakčním programu. Kromě toho budete hlídat i naši prezentaci na různých webových portálech, jako je Kudy z nudy, domuzea.cz, ale nebojte, není jich tolik. Měli byste si vědět rady s Google Ads, na to samozřejmě budete potřebovat Google Analytics.

Sítě

Povedete facebookové stránky, které máme pro jednotlivá pracoviště, takže se vám bude hodit znalost Facebook Business Manageru stejně jako schopnost plánování kampaní. A samozřejmě nápady, spousta nápadů. Máme i Instagram.

YouTube

Je to trochu novinka, teprve s tím začínáme, ale jestli se kamarádíte s kamerou, nebo dokonce jestli jste vzdělaný youtuber ochotný zabývat se zemědělskou historií a současností, určitě nám to napište.

Všechno ostatní, co bude potřeba.

Třeba pomáhat s přípravou propagačních materiálů, podílet se na přípravě vernisáží, účastnit se veletrhu. Budete pracovat v malém týmu, kde budete plně zodpovědní za svěřenou oblast, budete ale současně komunikovat s kurátory, lektory, tiskovou mluvčí a dalšími kolegy z muzea.

Co čekáme my od vás?

Kromě znalostí očekáváme i velmi dobrý písemný projev, schopnost plánovat si samostatně práci, pečlivost, zodpovědnost, ochotu učit se nové věci a chuť přicházet s novými nápady.

  • min. SŠ a praxe na obdobné pozici, VŠ vzdělání výhodou
  • zkušenost s tvorbou webových stránek, copywritingem, Google Ads, PPC kampaněmi
  • trestní bezúhonnost
  • výborná znalost práce na počítači (MS office)
  • znalost angličtiny

Můžeme Vám nabídnout:

  • nástup co nejdříve (ideálně 15. 7. 2020)
  • pracovní poměr na dobu určitou, na dobu 1 roku (případně dle domluvy) s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • po tříměsíční zkušební době možnost osobního příplatku

Informace o pozici:

Lenka Martinková, vedoucí oddělení marketingově obchodního
mobil: 773 451 012

Informace o výběrovém řízení:

Ing. Hana Kabíčková, personalistka
mobil: +420 778 493 187

Součástí přihlášky musí být:

  • životopis
  • motivační dopis, proč se o tuto práci ucházíte, ještě lépe ale odkaz na vaši dosavadní práci – web, Facebook nebo Instagram, který spravujete, blog, LinkedIn, ukázky vlastní tvorby, fotografií či videa, prostě cokoli, z čeho se o vás dozvíme trochu víc. Nebojte se pochlubit...

Přihlášky zasílejte do 12. 7. 2020 nejlépe prostřednictvím Jobs.czVybraní uchazeči budou pozvání k výběrovému řízení, které se uskuteční v NZM Praha