Muzeum zemědělské techniky – Čáslav

Domáda – spanilá jízda

Termín konání: 15. 10. 2022

Domáda – spanilá jízda

Slavnostní ukončení výstavy a vyhlášení soutěže o nejhezčí domádo, přehlídka traktorů domácí výroby nebo soutěž zručnosti. To vše a mnohem více uvidíte a zažijete na akci Domáda – spanilá jízda. Připraven bude také program pro děti a nebude chybět ani hudba k tanci a poslechu.

SOUTĚŽ

Máte doma traktor domácí výroby a rádi se s ním pochlubíte? Přivezte ho k nám do muzea, vystavte na odiv návštěvníků a vyhrajte cenu za nejhezčí domádo!
Výstava podomácku vyrobených traktorů bude k vidění od 2. 4. do 15. 10. 2022 v muzeu zemědělské techniky v Čáslavi. A budeme také soutěžit o ten nejhezčí kousek. Vyhlášení vítěze proběhne 15. 10. v rámci akce Domáda – spanilá jízda.
Svůj traktor nám můžete v muzeu ponechat po celou dobu konání výstavy, ale klidně také jen na její část. Jak dlouho se u nás vaše domádo ohřeje, necháme na vás. Každý vystavený traktor obdrží soutěžní číslo, a návštěvníci výstavy tak pro něj budou moci od 2. 4. do 30. 9. 2022 hlasovat.

Pro více informací a přihlášení do soutěže volejte na telefon 771 126 853 nebo pište na e-mail adela.capkova@nzm.cz. Kapacita je omezena.