Muzeum zemědělské techniky – Čáslav

Domáda – spanilá jízda

Termín konání: 15. 10. 2022

Domáda – spanilá jízda

Zveme vás na poslední akci této sezóny v našem muzeu v Čáslavi, která se uskuteční 15. října 2022 od 13 hodin. Těšte se na traktory domácí výroby, soutěže, drakiádu pro děti, slavnostní ukončení výstavy Traktory domácí výroby a především vyhlášení soutěže o nejhezčí domádo.

Přijďte se v sobotu 15. 10. rozloučit se sezónou 2022 v našem muzeu zemědělské techniky Čáslav. Specialitou této akce bude přehlídka traktorů domácí výroby – domád – ve spanilé jízdě. O zajímavé ceny se domáda utkají v soutěžích nejpomalejší jízda, couvání s dvoukolákem nebo jízda zručnosti.

Program

  • Přehlídka strojů domácí výroby a soutěže – nejpomalejší jízda, couvání s dvoukolákem, jízda zručnosti
  • Vyhlášení vítěze soutěžní výstavy Traktory domácí výroby
  • Volně přístupná expozice a depozitáře
  • Drakiáda – od 14:30 hodin + soutěž o nejkrásnějšího draka a o nejdéle létajícího draka
  • Dětská tvořivá dílna
  • Šlapací káry
  • Jízdy na voze
  • Promítání „Střípky z muzea“

 Akce a soutěže se mohou účastnit i majitelé traktorů domácí výroby, kteří se neúčastnili výstavy! Stačí si rezervovat svou účast na emailové adrese adela.capkova@nzm.cz nebo na tel. čísle 771 126 853. Registrace je možná i v den akce 15. 10. 2022 od 12:00 do 13:00 hodin.

 

Vstupné 120 Kč/plné, 70 Kč/ senioři, děti do 18 let ZDARMA

 

SOUTĚŽ

Máte doma traktor domácí výroby a rádi se s ním pochlubíte? Přivezte ho k nám do muzea, vystavte na odiv návštěvníků a vyhrajte cenu za nejhezčí domádo!
Výstava podomácku vyrobených traktorů bude k vidění od 2. 4. do 15. 10. 2022 v muzeu zemědělské techniky v Čáslavi. A budeme také soutěžit o ten nejhezčí kousek. Vyhlášení vítěze proběhne 15. 10. v rámci akce Domáda – spanilá jízda.
Svůj traktor nám můžete v muzeu ponechat po celou dobu konání výstavy, ale klidně také jen na její část. Jak dlouho se u nás vaše domádo ohřeje, necháme na vás. Každý vystavený traktor obdrží soutěžní číslo, a návštěvníci výstavy tak pro něj budou moci od 2. 4. do 30. 9. 2022 hlasovat.

Pro více informací a přihlášení do soutěže volejte na telefon 771 126 853 nebo pište na e-mail adela.capkova@nzm.cz. Kapacita je omezena. 

Domáda – spanilá jízda – loučení se sezónou

Domáda – spanilá jízda