Vzdělávání a zábava

Příměstské tábory na Kačině 2021

Příměstský tábor na zámku? Proč ne! Tak trochu jiný příměstský tábor zve vaše děti na zámek Kačina. Užijí si spoustu legrace v zázemí zámku či zámeckém parku. Poznají nové kamarády a naučí se novým dovednostem. Seznámí se s životem na zámku a objeví krásy chráněné krajinné oblasti Kačina.

9 termínů, super zábava po celé léto

Věříme, že si z naší bohaté nabídky témat vyberete!

V ceně je zahrnuta plná penze, pitný režim, výlety, vstupné, materiály pro vyrábění, apod.

Co Vás jednotlivé týdny čeká?

Týden s  destrukčním deníkem – na začátku týdne dostanou děti speciální knihu „destrukční deník“ , kterou budou používat po celý týden. V knize najdou spoustu vtipných úkolů. Jistotou je, že kniha na konci týdne rozhodně nebude celá. 

Zálesák – každý zálesák dostane na začátku tábora maskáčové triko. Děti čeká bunkr v oboře, stopováni zvěře, používání dalekohledu apod. (občas budou ke svačině pečené brambory na ohni, občas k obědu překvapení z kotlíku…)

Nerf bitvy – každý den minimálně 2 NERF bitvy – nutná vlastní zbraň a 30 ks nábojů

To že vojsko okupovalo i Kačinu jistě víte. Tento týden děti čekají bitvy na označeném pozemku. Vyrábět se bude ochranný štít/ ochranná přilba apod.

Anglický tábor pro dobré angličtináře plus Helen Doron – tento týden je vhodný pro děti, které mají jednoho rodiče anglicky mluvícího, dále pro aktivní studenty Jazykové školy Helen Doron. V tomto týdnu na češtinu zapomeňte.

Záhady nejen kačinské - tento týden je určený pro děti od 6 ti do 13let. Každý den si budeme povídat o jedné světové záhadě a zkusíme přijít “na kloub” hodně velkým záhadám.  Kruhy v obilí - zábavnou formou si zkusíme vyšlapat kruh do trávy v zámecké oboře, Stěhování soch na Velikonočním ostrově - jak klatkami přestěhovat těžké břemeno, Stonehenge - povídání o tom proč se stavělo, symbolika kruhu apod. Budeme využívat zázemí zámku a hledat spojitost se světovými záhadami i záhadami, které se dějí přímo na Kačině.  

Pro milovníky koní a Hobby Horsing – Miluje Vaše dítě koně? Čeká ho výlet do Kladrub a na Statek Starý Kolín. Na Kačině nás navštíví i koníci. Ve volných chvílích se budeme věnovat Hobby Horsingu – parkurové jízdě na plyšovém koni. Budeme si o koních pořád povídat – tvořit obrázky s koňskou tématikou, odlévat ze sádry podkovy, které si potom namalujeme a ozdobíme pro štěstí.

Detektivní tábor pro kluky i holky – budeme řešit záhadu jako opravdoví detektivové… Trochu tajemné, ale hlavně zábavné dny čekají vaše dítka na detektivním táboru. 

Týden pro slečny (10 – 15 let) – vyrábění/móda/líčení/etiketa/oblékání – ušijeme si něco na sebe, uvaříme nebo upečeme svačinu pro ostatní. Naučíme se základy správného servírování, základy líčení a péče o pleť a vlasy, malování na obličej...Vysvětlíme si, co nám přináší i bere TIK TOK nebo jiné sociální sítě.

Princezny a rytíři určeno pro holčičky 6-10 let a kluky od 6 ti let. Každá malá slečna chce být princeznou, nosit krásné šatičky a mít se pohádkově. Chlapci zase sní o tom, jak se stanou rytíři. Tento týden se jim podaří. Naučí se, jaké vlastnosti musí mít správný rytíř, zacházet s mečem...

Vyrábění a hry- tento termín je zaměřený na vyrábění různých výrobků: výrobu bylinných čajů, výrobu mýdel, sádrových obrázků. Výrobu plyšáčka, malování plátěné tašky.

Další informace a přihlášku ke stažení naleznete níže na stránce.

Kontakt:

Své přihlášky zasílejte na e-mail: info.kacina@nzm.cz


Fotoalbum


Přihláška a pokyny ke stažení