Muzeum českého venkova – zámek Kačina

Geisslers Hofcomoedianten - Láska ke třem pomerančům

Termín konání: 13. 6. 2020

Geisslers Hofcomoedianten - Láska ke třem pomerančům

V sobotu 13.6.2020 od 15 hodin Vás zveme na zcela netradiční divadelní představení. Po loňském úspěchu se k nám vrací Geisslers Hofcomoedianten!

Geisslers Hofcomoedianten

Grandiózní, Energické, Inteligentní, Smyslně Svůdné, Laskavé, Empatické, Rytmické, Strhující, Hravé, Okázalé, Fantastické – a především komediální. Takové je divadlo, které hraje už šestnáct let. Nezávislý divadelní soubor ve své tvorbě propojuje staré tradice s živým, současným divadlem. K barokní inspiraci přistupuje s autorskou svobodou, mísí původní s novým, vzletné s přízemním, činohru, zpěvohru, loutkohru i tanec – tak, aby to všechny bavilo. Inspiruje se barokem a hledá v něm to, co je aktuální pro dnešní dobu. Nevěříte, že má baroko s dneškem mnoho společného? ... tak se přijďte podívat na divadelní představení

Láska ke třem pomerančům

Důvtipná analýza pohádky o závislosti na vitamínech.

Osvěžující vizuálně-groteskní divadelní koktejl o šíleně smutném princovi a jeho neutuchající lásce ke třem pomerančům. Krabicová hra s živými herci, pohyb, hudba, zpěv, fantastický pohádkový příběh na motivy italské lidové pohádky, dávka groteskního humoru, překvapivá kouzla a hlavně plno čerstvých vitamínů.

Podle prvního úplného českého překladu zápisu scénáře reformátora klasické italské komedie dell'arte Carla Gozziho z roku 1761.

Délka představení: cca 60 minut

Vstupné: 100 Kč