Národní zemědělské muzeum, s. p. o.

Co roste na poli

 

Na střešním políčku v pražské budově Národního zemědělského muzea si můžete až do roku 2020 prohlédnout ukázky vybraných zemědělských plodin. 

Odborným partnerem projektu „Zemědělské plodiny na střeše muzea“ je Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i. Děkujeme jeho výzkumníkům za odborné konzultace, výběr a poskytnutí vhodných osiv i dohled nad prosperitou pěstovaných rostlin.

> další informace o projektu, fotogalerie

Chcete se více dozvědět o pěstovaných plodinách?

> Stačí kliknout na obrázek.

Co roste na poli / pšenice setáCo roste na poli / pšenice dvouzrnkaCo roste na poli / oves setý Co roste na poli / ječmen setý Co roste na poli / hrách setý Co roste na poli / bob obecný Co roste na poli / sója luštinatá Co roste na poli / brambor hlíznatý Co roste na poli / řepa cukrová Co roste na poli / tolice vojtěška Co roste na poli / pohanka Co roste na poli / brukev řepka olejka Co roste na poli / mák setý Co roste na poli / len setý Co roste na poli / konopí seté Co roste na poli / slunečnice roční Co roste na poli / kukuřice setá Co roste na poli / čirok Co roste na poli / proso seté Co roste na poli / bér vlašský Co roste na poli / laskavec