Muzeum českého venkova – zámek Kačina

Začněte společnou cestu životem na Kačině!

Začněte společnou cestu životem na Kačině!

Začněte společnou cestu životem svatbou na zámku Kačina v magickém roce 2020. Jedna z nejkrásnějších empírových staveb v České republice nabízí obřady jak v krásných zámeckých interiérech, tak i romantickou svatbu pod širým nebem. Je zcela na Vás, zda se rozhodnete uspořádat komorní obřad v úzkém kruhu nejbližších nebo svatbu pro sto lidí.

Nabízíme několik svatebních prostor a každý pár si tak může vybrat to pravé místo pro svůj jedinečný den.

Chotkovská knihovna je monumentální prostor, který si vás podmaní svojí krásou a důstojností. 

Taneční sál s romantickým výhledem do zámeckého parku nabízí uskutečnění svatebního obřadu přímo v srdci zámku.

Oblíbeným svatebním místem je zámecká kaple. Má jedinečnou neopakovatelnou atmosféru, kterou nikde jinde nenajdete. Stačí decentní výzdoba a svatební romantika tohoto místa je zaručená.

Rozlehlý zámecký park se staletými stromy a kulisou zámku je další možností, kde si můžete říct své „ano“.  Pro svatební obřad si můžete vybrat hned z několika krásných zákoutí zámeckého parku. 

V případě zájmu lze spojit obřad a uspořádáním hostiny přímo v zámeckém parku ve spolupráci s cateringovou firmou. Organizaci svatebního obřadu si můžete zajistit sami nebo ve spolupráci se svatební agenturou. Novomanželé mají k dispozici ubytování v zámeckých apartmánech pro sebe, případně svatební hosty v areálu zámku.

Focení je možné ve vybraných interiérech zámku za cenu vstupného na zámeckou trasu, v parku a okolí zámku se můžete fotit bez omezení.

Nabízíme vám nezávaznou prohlídku svatebních prostor. Kontakt a bližší informace naleznete v sekci "Svatby"

 

Fotoalbum