Muzeum zemědělské techniky – Čáslav

V pátek autokino, v neděli depozitář

V pátek autokino, v neděli depozitář

Neobvyklou podívanou slibuje Muzeum zemědělské techniky Čáslav o víkendu 13.-15. května.

Chodíte rádi do kina? A v autokině jste už byli? Právě to můžete zažít v pátek 13. května v areálu našeho muzea v Čáslavi. A jaký film se bude promítat? Ten si vyberte vy, diváci. Do čtvrtka 5. května hlasujte pro svůj film na našich FB stránkách. Vítězný film pak spolu s vámi zhlédneme u nás v muzeu v autokině – v pátek 13. května od 21:30 hodin.

Vstupné 190 Kč za vůz. Kapacita autokina je omezena počtem vozů, proto neváhejte a kupte si vstupenky v předprodeji nebo na místě!

Na neděli 15. května chystá muzeum Den otevřeného depozitáře. Nízkonákladový depozitář je zcela mimořádná stavba, která vznikla jako reakce na nevyhovující podmínky stávajících depozitárních budov. Do dvoupodlažní budovy o ploše 5 064 metrů čtverečních se postupně umísťují podsbírky Národního zemědělského muzea a my vás provedeme jednou z nich – podsbírkou Zemědělské techniky. Prohlídky proběhnou od 14:00 a od 15:00 hodin. Kapacita je z bezpečnostních důvodů omezena, proto se raději objednejte telefonicky předem: 771 126 853.

Vstupné dospělý 60 Kč, dítě 30 Kč.

Den otevřeného depozitáře