Příběh zemědělství – Praha

Trhy, zábava i večerní zážitek z muzea – tři akce za tři dny

Trhy, zábava i večerní zážitek z muzea – tři akce za tři dny

Hned tři akce můžete zažít od pátku 18. 6. do neděle 20.6. v Národním zemědělském muzeu v Praze a na všechny je vstup zdarma.

V pátek 18. 6. od 9 do 17 hodin vás Ministerstvo zemědělství a Národní zemědělské muzeum zvou v rámci projektu Poznej svého farmáře na Den zemědělství a potravinářství, který oživí již tradiční páteční farmářský trh

Co Vás čeká? 

  • farmářský trh s lokálními potravinami
  • zábavný program nejen pro děti – skákací hrad kravička, balónková show a další aktivity
  • představení zajímavostí z činnosti Ministerstva zemědělství
  • cimbálová muzika
  • volný vstup do muzea

Ten stejný den, tedy v pátek 18. 6. od 17 do 23 hodin, přijďte zakusit neopakovatelnou atmosféru návštěvy Národního zemědělského muzea ve večerních a nočních hodinách při akci Muzejní noc v Národním zemědělském muzeu. I když tradiční  Pražská muzejní noc letos neproběhne, zapojujeme se do XVII. ročníku Festivalu muzejních nocí a vy si tak budete moci dopřát nevšední zážitek večerních a nočních prohlídek muzea. Vstup je opět zdarma.

Nestihnete navštívit muzeum při Muzejní noci? Tak zavítejte v neděli 20. 6. na akci Máme otevřeno od 9 do 17 hodin. Národní zemědělské muzeum nabízí svým návštěvníkům v neděli 20. 6. v rámci festivalu po celý den vstup zdarma do všech expozic, výstavních sálů, ale i do expozice Živá zahrada výhledů na střešní terase.

Letošní jedenáctý ročník této akce se uskuteční v termínu 18. – 20. června 2021. Jeho cílem je přiblížit bohaté kulturní dění (nejen) obyvatelům Prahy 7. Díky pestrému programu může veřejnost zažít a objevit pražský Art District 7.

Desítky kulturních a kreativních míst jako jsou galerie, divadla, ateliéry výtvarníků, umělecké dílny, design story, showroomy, komunitní centra, kreativní huby a spousta dalších kulturních organizací otevřou své dveře veřejnosti. Návštěvníci tak mají možnost zdarma navštívit výstavy, komentované prohlídky, hudební i divadelní představení nebo se prostě setkat s lidmi, kteří v Praze 7 působí a podílí se na kulturním rozvoji Sedmičky.

Na všechny uvedené akce je vstup do muzea zdarma.

Den zemědělství