Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství – zámek Ohrada

Stříbrná adventní neděle na zámku Ohrada

Stříbrná adventní neděle na zámku Ohrada

Rok utekl a muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství opět zve na oblíbenou akci Advent na zámku Ohrada. Letos se koná třetí adventní neděli 11. prosince 2022 od 14 do 18 hodin. Přijďte strávit tvůrčí a poklidný podvečer výrobou vánočních ozdob i společným zpíváním koled.

V čase, který se ponese v duchu tradic třetí adventní neděle, budete zváni do Mysliveckého sálu zámku Ohrada. Zde si budete moci vychutnat kouzlo předvánočního období a vyrobit si pro radost drobné sváteční ozdoby z přírodních materiálů.

O vánoční atmosféru se postarají také hudebníci z Lesnické školy v Písku, kteří zahrají koledy. Společně si budou moci všichni zazpívat, a na chvilku se tak zastavit v předvánočním shonu.

Připraveny jsou ukázky betlémů z kukuřičného šustí, práce řezbáře při zhotovování betlémských figurek i ukázky výroby papírové krajky. V keramické dílně bude možné vybarvit si vánoční figurku.

Jako každý rok se na závěr programu rozzáří na nádvoří zámku vánoční stromeček, který všichni společně zkrášlí vyrobenými ozdobami.

Vstupné 60,-Kč, děti do 18 let zdarma.

Advent v muzeu