Národní zemědělské muzeum

První neděli v měsíci vstup pro zemědělce zdarma

První neděli v měsíci vstup pro zemědělce zdarma

Zemědělci, lesníci, myslivci, chovatelé, zahrádkáři, včelaři… Přijďte se podívat do muzea!

 

I v roce 2017 mají pracovníci v resortu zemědělství každou první neděli v měsíci možnost navštívit Národní zemědělské muzeum zdarma. I s rodinou.

 

Kde se akce koná?

V roce 2017 probíhají Resortní dny ve všech pobočkách Národního zemědělského muzea, kromě pražské budovy na Letné tedy i ve Valticích (muzeum vinařství, zahradnictví a krajiny), v Čáslavi (muzeum zemědělské techniky), na Ohradě (muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství) a na Kačině (muzeum českého venkova).

 

Termíny resortních dnů 2017:

5. února*, 5. března*, 2. dubna, 7. května, 4. června, 2. července, 6. srpna, 3. září, 1. října, 5. listopadu*, 3. prosince**

* pouze NZM Praha a Valtice, ostatní pobočky jsou zavřené

** pouze NZM Praha

 

Co máte zdarma?

Rodinnou vstupenku, která vám i vaší rodině umožní vstup do všech poboček Národního zemědělského muzea.

 

Jak se prokážete?

Vaše slovo platí. Takže opravdu stačí, když na pokladně řeknete, že jdete na Resortní dny, protože jste zemědělec, zahrádkář, včelař, chovatel, myslivec…

 

Resortní dny probíhají pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky. Národní zemědělské muzeum nabízí tuto možnost všem resortním organizacím, vědeckým a vzdělávacím institucím, svazům a partnerům působícím v zemědělství s cílem představit kolegům z oboru muzeum jako živou instituci, jejímž prostřednictvím mohou prezentovat zajímavá témata, výsledky své činnosti nebo svoji práci. A ukázat ji svým dětem.

Srdečně vás zveme.