Muzeum českého venkova – zámek Kačina

Jedinečný koncert Michala Hrůzy již tento pátek na Kačině

Jedinečný koncert Michala Hrůzy již tento pátek na Kačině

Jak to může dopadnout, když se spojí krásné prostředí našeho zámku, úžasný ženský orchestr Bon Art Orchestra, Kühnův dětský sbor a charismatický zpěvák Michal Hrůza? My věříme v dokonalou kombinaci. Celý koncert se uskuteční pod taktovkou dirigenta Martina Hyblera a to už tento pátek 17. 06. 2022 od 20:00 hodin.

Před koncertem můžete navštívit zámecké interiéry – prodlužujeme pro vás otevírací dobu. Poslední prohlídka odchází v 18 hodin. Zámek se zavírá v 19 hodin.

Vstupenky na koncert lze zakoupit na místě i on-line.

Turné Symphonica je velmi specifickým a exkluzivním projektem nejen díky prostorům, ve kterých se bude odehrávat, ale také spojením výtečných hudebních těles. Bon Art Pops Orchestra (BAPO) Michal Hrůza spolupracoval už v roce 2017 při koncertu v Rudolfinu (je zaznamenán na albu Michal Hrůza v Rudolfinu). BAPO tvoří zkušené hudebnice, které na špičkové úrovni interpretují skladby nejrůznějších žánrů a stylů od klasické přes muzikálovou až po populární hudbu. Kühnův dětský sbor patří k nejvýznamnějším českým uměleckým kolektivům, známým po celém světě. Jeho kvality dokládají četná ocenění i oficiální pocty, jichž se tělesu dostalo, a také pozvání na prestižní scény, včetně milánské La Scaly či Carnegie Hall v New Yorku.

Koncerty turné Symphonica se uskuteční pod taktovkou dirigenta Martina Hyblera.