Příběh zemědělství – Praha

Divadelní zemědílna pro zvídavé děti i jejich rodiče v sobotu 13. 5.

Divadelní zemědílna pro zvídavé děti i jejich rodiče v sobotu 13. 5.

Objevujte a na vlastní kůži poznávejte různé zemědělské dovednosti. Pod dohledem zkušených divadelníků je možné putovat s malou kapkou vody kolem světa, vyzkoušet si dojení mléka, zjistit, k čemu všemu se hodí luštěniny a proč jsou medvědi nejlepší včelaři. V sobotu 13. května s námi pojďte rozluštit tajemství skrytá v lusku!

 Divadelní představení doprovázená zážitkovou dílnou se zemědělskou tématikou jsme připravili ve spolupráci s Asociací místních potravinových iniciativ.

Sobota 13. května 2023 od 14 hodin: O luštěninách

Seznamte se s pejskem a kočičkou, kteří jednoho dne dostali od dětí krabici plnou luskovin a začali luštit jejich příběhy a hrát luštěninové hry. Doplněné hravými a zážitkovými dílnami o luskovinách.

Divadelní zemědílna O luštěninách se koná od 14 do 16 hodin. Vstupné činí 60 Kč za dítě od tří let. Doprovod má vstup v rámci vstupného do muzea.

 PRODEJ VSTUPENEK ONLINE (pouze do pátku 12. 5.) ZDE NEBO V DEN KONÁNÍ AKCE NA POKLADNĚ MUZEA. Kapacita akce omezena.


Sobota 10. června 2023 od 14 hodin: O včelách a včelaři – součást akce Jedu v medu

Představení o medvědovi zlodějíčkovi, kterému dá včela nejdřív pěkně za vyučenou. Posléze, co byl zlodějíček takto vytrestán, si ho včelař, který to všechno pozoroval zpovzdálí, vezme do parády a naučí ho správnému včelaření. Následují praktické dílny věnované včelám a včelařskému povolání.

Divadelní zemědílna O včelách a včelaři je součástí akce Jedu v medu. Vstupné v rámci vstupného na akci.

Divadelní zemědílny

Divadelní zemědílny – víkendové zážitky pro zvídavé děti i jejich rodiče