Příběh zemědělství – Praha

Děti malují muzeum – výtvarná soutěž

Děti malují muzeum – výtvarná soutěž

Moc děkujeme všem šikovným malířkám a malířům za krásné obrázky a soutěž k 18. květnu ukončujeme.

Muzeum už je otevřené, tak se na vás těšíme osobně!

 

Stýská se vám po muzeu? Nám se po vás stýská také, a proto přicházíme se soutěží pro naše nejmenší návštěvníky. Namalujte nám, po čem se vám u nás v muzeu stýská nejvíce, a zkuste vyhrát dárek a volnou vstupenku do muzea pro své rodiče!

Získaly si vaše srdce traktůrky? Nemůžete se vynadívat na vodní vír? Nebo se nemůžete dočkat, až si zase nakoupíte v našem obchůdku v nejoblíbenější expozici Gastronomie? Namalujte, na co se u nás těšíte nejvíce, pošlete nám svůj vyfocený nebo naskenovaný obrázek na adresu lektor@nzm.cz a my je všechny hrdě vystavíme na našich webových stránkách. A ještě navíc z nich každý týden vylosujeme tři výherce!

Z vašich obrázků máme obrovskou radost, a tak na každý e-mail odpovídáme. Pokud vám nepřijde naše reakce do 24 hodin, pošlete nám prosím obrázek znovu, nejspíš jsme jej nedostali. Děkujeme.

Pravidla

Výtvarná soutěž probíhá od 30. března 2020 až do odvolání a zúčastnit se mohou všechny děti od 0 do 18 let. Každý týden začíná nové kolo soutěže (téma zůstává stále stejné) a vždy v pondělí vylosujeme z obrázků poslaných v předešlém týdnu tři šťastné výherce. Vyfocené či naskenované obrázky posílejte na lektor@nzm.cz a v e-mailu uveďte křestní jméno dítěte a jeho věk. V případě výhry si odměnu můžete osobně vyzvednout v NZM Praha nebo vám ji pošleme poštou, v obou případech až po skončení karanténních opatření v souvislosti s COVID-19. Zasláním obrázku zároveň souhlasíte s jeho medializací.

> podrobná pravidla soutěže

 

Fotoalbum