Muzeum českého venkova – zámek Kačina

Chcete svatbu jako z pohádky? Řekněte si své ANO na Kačině!

Chcete svatbu jako z pohádky? Řekněte si své ANO na Kačině!

Když svatba, tak na Kačině! U nás naleznete skvělé místo pro váš významný den. Nabízíme obřady jak v působivých zámeckých interiérech, tak i romantickou svatbu pod širým nebem. Je zcela na vás, zda se rozhodnete uspořádat komorní obřad v úzkém kruhu nejbližších nebo svatbu pro sto lidí.

Věříme, že každý pár u nás nalezne to pravé místo pro svůj jedinečný den.

Chotkovská knihovna je monumentální prostor, který si vás podmaní svojí krásou a důstojností. Klasicistní kačinská knihovna byla vystavěna ve stylu antického paláce moudrosti. 

Taneční sál s romantickým výhledem do zámeckého parku nabízí svatební obřad v samotném srdci zámku.

Oblíbeným svatebním místem je zámecká kaple. Má jedinečnou atmosféru, kterou nikde jinde nenajdete. Stačí decentní výzdoba a svatební romantika tohoto místa je zaručená.

Rozlehlý zámecký park se staletými stromy a kulisou zámku je další možností, kde si můžete říct své „ano“.  Pro svatební obřad si můžete vybrat hned z několika krásných zákoutí zámeckého parku. 

Organizaci svatebního obřadu si můžete zajistit sami nebo ve spolupráci se svatební agenturou. Novomanželé mohou využít naše stylové ubytování v zámeckých apartmánech pro sebe, případně svatební hosty v areálu zámku. 

Focení je možné ve vybraných interiérech zámku za cenu vstupného na zámeckou trasu, v parku a okolí zámku se můžete fotit bez omezení.

Nabízíme vám nezávaznou prohlídku svatebních prostor. Kontakt a bližší informace naleznete v sekci Svatby.

Fotoalbum