Muzeum českého venkova – zámek Kačina

Aneta Langerová zazáří 6. 8. 2022 v zámeckém parku na Kačině

Aneta Langerová zazáří 6. 8. 2022 v zámeckém parku na Kačině

Aneta Langerová se po vzácném čase Na Radosti vydala domů do svého nitra a stala se pozorovatelem nových příběhů. Využijte jedinečné příležitosti zažít vzácné spojení nádherné hudby, krásného zámku a volné přírody. Koncert pod širým nebem bude jistě neopakovatelný zážitek.

 

Aneta Langerová Dvě slunce
aneb
Jak krásné je být milován
koncertní turné s kapelou a smyčcovým triem

6. 8. 2022 od 20:30 hod.

 

Vítejte ve světě Dvou sluncí.

V nekonečném vnitřním prostoru, kde je snění dovoleno.

Stačí se na chvíli ztišit a zastavit.

Stát se tím, kdo pozoruje.

Následovat Anetu do světa dvou sluncí znamená zaposlouchat se do tónů hudebního časoprostoru duše. Vnímavý pozorovatel v každém z nás se může vydat na cestu fantazie a setkat se s odvážnými alkami, vědomým stromem, příběhy Marie, Bílého Dne či Antonína. Společně se vyšplháme na vysokou horu, odkud na obloze uvidíme táhnout obrazy snů toužícího netopýra, boj větrných mlýnů, bouři ve sklenicích vody, ale také tkáně lesů a řek divokých. Někteří z nás snad pocítí závrať z toho, Jak krásné je být milován, z pokorného ptačího tance anebo z pocitu, že život v absolutním míru máme na dosah.

Album Dvě slunce vyšlo na podzim 2020 a nyní přichází rozzářit i vás. Zaposlouchat se do nových příběhů budou moci všichni fanoušci na koncertním turné, na kterém Anetu doprovodí její kapela společně se smyčcovým triem. Těšit se tak můžete na zkušené muzikanty jako je klavírista a producent nové desky Jakub Zitko, bubeník Martin Kopřiva, baskytarista Miloš Klápště, kytarista Ludvík Kulich, violoncellistka a zpěvačka Dorota  Barová, houslistka Veronika Vališová a violista Vladan Malinjak.

Další informace a vstupenky získáte ZDE.