Příběh zemědělství – Praha

Základy modelace - dětský dort

Termín konání: 27. 11. 2018, 17:00–21:00

Základy modelace - dětský dort

Kurz pro začátečníky, na kterém si ukážeme jak připravit a potáhnout dort. 

Naučím vás jak vymodelovat dětské figurky a květy jako například růže. Ukážu vám základy, se kterými zvládnete cokoliv. Věra Hladká

Lektorka: Věra Hladká

Cena: 1890 Kč

 

"Být cukrářkou byl vždy můj sen. Po vystudování střední odborné školy jsem začala pracovat v menší cukrárně za Prahou. Nadále jsem se chtěla zlepšovat a pracovala jsem v podnicích jako restaurace Sasazu či hotel Four Season. I když vietnamská či francouzská cukrařina je velmi krásná, moje srdce patří té české. Myslím, že naše typické dezerty, dorty a buchty v sobě skrývají víc, než si lidé myslí a budu velmi ráda, když toto kouzlo objevíme společně na mých kurzech." (Věra Hladká)

Budeme:
  • péct a potahovat dort
  • modelovat dětské figurky a květy
Jak se přihlásit?

Stačí vyplnit a odeslat online přihlášku a zaplatit fakturu, kterou Vám poté zašleme na e-mail uvedený v přihlášce. Po připsání částky na náš účet Vám pošleme e-mailem voucher, kterým se prokážete před začátkem kurzu v Národním zemědělském muzeu. 

Platbu po jejím uhrazení není možné stornovat. Národní zemědělské muzeum si vyhrazuje právo kurz zrušit, v takovém případě budou všichni přihlášení účastníci informováni a všechny uhrazené platby budou zájemcům vráceny zpět na účet.

Potřebujete další informace?

Napište nám na kurzyvareni@nzm.cz.

 

Více o kurzech vaření v Národním zemědělském muzeu

Přihláška na kurz vaření

Jméno účastníka
Příjmení účastníka
Fakturační údaje / jméno a příjmení
Fakturační údaje / ulice, číslo popisné
Fakturační údaje / obec
Fakturační údaje / PSČ
Telefon
E-mail
Chcete-li kurz zaplatit dárkovým poukazem, uveďte prosím číslo poukazu:
Poznámka (pokud hlásíte více účastníků, přejete si kurz objednat jako dárek apod.)

Kliknutím na ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s informacemi o zpracování osobních údajů. Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů můžete kdykoli zrušit.