Příběh zemědělství – Praha

workshop Kytky k jídlu

Termín konání: 2. 10. 2021, 13:00–16:00

Kytky k jídlu

V rámci tradičního podzimního Biojarmarku se letos můžete zúčastnit workshopu Kytky k jídlu s Janou Vlkovou. Workshop se skládá ze dvou částí – přednášky a vaření. Během přednášky vám Jana řekne, jak bylinky a jedlé květy sbírat, uchovávat a zpracovávat a představí vám rostliny, které budete používat během druhé, praktické části workshopu.

Lektorka: Jana Vlková

Milovnice přírody, propagátorka trvale udržitelného hédonismu a autorka knih Květinová kuchařka, Notes Květinové kuchařky,  Kytky k jídlu v receptech i herbáři a Pampelišky k jídlu. Když studovala ekologii a pak žurnalistiku na Karlově univerzitě, tak si rozhodně nepředstavovala, že tyto obory lze spojit v nejbáječnější profesi. Jana Vlková pořádá také terénní botanicko-kulinární semináře a workshopy.

Cena workshopu: 400 Kč

Doba trvání: 3 hodiny (přednáška + vaření)

Kapacita workshopu: 10 osob

Naučíte se:
  • vývarovou polévku s podzimním plevelem
  • pomazánku k pivu
Jak se přihlásit?

Stačí vyplnit a odeslat online přihlášku a zaplatit fakturu, kterou Vám poté zašleme na e-mail uvedený v přihlášce. Po připsání částky na náš účet Vám pošleme potvrzující e-mail s podrobnými informacemi.

Platbu po jejím uhrazení není možné stornovat. Národní zemědělské muzeum si vyhrazuje právo workshop zrušit, v takovém případě budou všichni přihlášení účastníci informováni a všechny uhrazené platby budou zájemcům vráceny zpět na účet.

Potřebujete další informace?

Napište nám na kurzyvareni@nzm.cz.

 

Více o kurzech vaření v Národním zemědělském muzeu.

Přihláška na workshop

Jméno účastníka
Příjmení účastníka
Fakturační údaje / jméno a příjmení
Fakturační údaje / ulice, číslo popisné
Fakturační údaje / obec
Fakturační údaje / PSČ
Telefon
E-mail
Poznámka (pokud hlásíte více účastníků, přejete si workshop objednat jako dárek apod.)

Kliknutím na ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s informacemi o zpracování osobních údajů. Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů můžete kdykoli zrušit.