Příběh zemědělství – Praha

kurz Zdravé vaření s dětmi

Termín konání: 12. 12. 2023, 16:00–18:00

Zdravé vaření s dětmi

Chcete, aby si vaše děti samy uměly připravit zdravá a jednoduchá jídla? Přihlaste je na kurz vaření! Ve spolupráci s nutriční terapeutkou Pavlínou Matysovou jsme připravili kurz vaření určený dětem od 6 let a jejich rodičům.

Lektorka: Pavlína Matysová, Dis.

Pavlína je vystudovaná nutriční terapeutka, která se snaží už více než 12 let šířit osvětu zdravému stravování. Je maminkou tří dětí a velkou milovnicí dobrého jídla. Pavlíniny recepty najdete na Facebooku jako Zdravě s PaPájou,  pořádá také workshopy, projektové dny pro základní i mateřské školy a kroužky zdravého vaření pro děti. „Už jako malá jsem byla velký jedlík a jídlo pro mě vždy bylo, je a bude velmi důležité. Ne nadarmo se říká – jsme to, co jíme! To, co můžeme předat svým dětem do života, je nejen slušné vychování a naše láska. Můžeme jim dát ještě něco navíc. A tím jsou zdravé stravovací návyky.“

Cena kurzu: 1 800 Kč

Pro koho je kurz určen: dítě od 6 let a 1 dospělý doprovod

Na co se můžete těšit:
  • skořicové sušenky
  • RAW cukroví
  • linecké s citrónovou kůrou a kokosovým cukrem
  • certifikát o absolvování kurzu
  • DÁREK kuchařka pro děti – První čtení a vaření
Jak se přihlásit?

Kurz vaření i dárkový poukaz můžete zakoupit online. Stačí vyplnit přihlášku a uhradit částku kartou přes platební bránu. Voucher na kurz nebo univerzální dárkový poukaz Vám bude po zaplacení odeslán na e-mail uvedený v přihlášce.

Potřebujete na kurz nebo dárkový poukaz vystavit fakturu pro zaměstnavatele? Napište prosím na kurzyvareni@nzm.cz fakturační údaje, případně další informace, které nesmí na faktuře chybět.

Pokud neobdržíte voucher do 48 hodin od zaplacení, zkontrolujte spam i hromadnou poštu, následně nás prosím kontaktujte na kurzyvareni@nzm.cz

Potřebujete další informace?

Napište nám na kurzyvareni@nzm.cz

 

> Více o kurzech vaření v Národním zemědělském muzeu


Vstupenky lze zakoupit online: