Příběh zemědělství – Praha

kurz Štědrovečerní menu

Termín konání: 8. 12. 2020, 17:00–21:00

Štědrý večer

Kompletní štědrovečerní menu podle Pavla Mináře. Od zpracování kapra, přes rybí polévku až po bramborový salát. A nebude chybět ani vánočka.

Lektor: Pavel Minář

Vyučil se kuchařem a pokračoval ve studiu, které zakončil maturitou. Byl šéfkuchařem v hotelu Palcát v Táboře, pomáhal se zavedením provozu nebo poskytoval poradenské služby mnoha restauracím v jižních Čechách. V roce 2013 se Pavel stal členem Národního týmu AKC ČR.

Cena: 2200 Kč 
Naučíte se:

Zpracování celého kapra včetně vnitřností. Filetování - porcování - marinování. Příprava klasického štědrovečerního menu.

Uvaříte si:
  • Předkrm: Houbový kuba
  • Polévka: Rybí polévka s mlíčím a kořenovou zeleninou
  • Hlavní chod: Smažený a marinovaný kapr s vlažným bramborovým salátem a marinovanou zeleninou, holandská omáčka a koprový olej
  • Dezert: Vánočka s černou omáčkou
Jak se přihlásit?

Stačí vyplnit a odeslat online přihlášku a zaplatit fakturu, kterou Vám poté zašleme na e-mail uvedený v přihlášce. Po připsání částky na náš účet Vám pošleme e-mailem voucher, kterým se prokážete před začátkem kurzu v Národním zemědělském muzeu. 

Platbu po jejím uhrazení není možné stornovat. Národní zemědělské muzeum si vyhrazuje právo kurz zrušit, v takovém případě budou všichni přihlášení účastníci informováni a všechny uhrazené platby budou zájemcům vráceny zpět na účet.

Potřebujete další informace?

Napište nám na kurzyvareni@nzm.cz.

 

Více o kurzech vaření v Národním zemědělském muzeu

Přihláška na kurz vaření

Jméno účastníka
Příjmení účastníka
Fakturační údaje / jméno a příjmení
Fakturační údaje / ulice, číslo popisné
Fakturační údaje / obec
Fakturační údaje / PSČ
Telefon
E-mail
Chcete-li kurz zaplatit dárkovým poukazem, uveďte prosím číslo poukazu:
Poznámka (pokud hlásíte více účastníků, přejete si kurz objednat jako dárek apod.)

Kliknutím na ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s informacemi o zpracování osobních údajů. Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů můžete kdykoli zrušit.