Příběh zemědělství – Praha

kurz Silvestrovské občerstvení

Termín konání: 12. 12. 2022, 17:00–21:00

Silvestr

Na tomto kurzu načerpáte inspiraci nejen na poslední party roku, ale i na nejrůznější narozeninové oslavy nebo pohoštění pro návštěvy. Nebudou chybět letní závitky, tatarák nebo chlebíčky s několika druhy pomazánek.

Lektor: Radek David

Posledních 20 let pracoval jako kreativní šéfkuchař pro pražské restaurace La Veranda a The Bistro, průhonickou restauraci Babiččina zahrada, 5 kyjevských restaurací Fajna Familia a La Veranda. Byl dlouholetým členem seniorského národního kuchařského týmu AKC ČR a nyní je kapitánem Intergast Culinary Teamu.

Od srpna 2022 začal pracovat jako kreativní šéfkuchař pro firmu Aramark, která je největším poskytovatelem firemního stravování.

V soukromí je Radek velký milovník cestování, fotografování a asijské kuchyně. Každoročně odjíždí na pracovní stáže do zahraničí, aby si rozšířil vědomosti a měl možnost se podívat do kuchyně špičkových světových šéfkuchařů.

Cena: 3 200 Kč
Budeme připravovat:
 • Vietnamský letní závitek plněný lososem, avokádem, okurkou a mrkví
 • Krevety v kadaif nudlích a majonéza se sojovou omáčkou
 • Zeleninové crudité a Bagna Cauda
 • Hovězí francouzský tatarák a lanýžová majonéza
 • Chlebíčky
  • Hráškový hummus, pražené lískové ořechy a avokáda
  • Tvaroh s uzenou paprikou a salsou z paprik a křupavé anglické slaniny
  • Marinovaný losos a uzená zakysaná smetana s křenem
Jak se přihlásit?

Kurz vaření i dárkový poukaz můžete zakoupit online. Stačí vyplnit přihlášku a uhradit částku kartou přes platební bránu. Voucher na kurz nebo univerzální dárkový poukaz Vám bude po zaplacení odeslán na e-mail uvedený v přihlášce.

Potřebujete na kurz nebo dárkový poukaz vystavit fakturu pro zaměstnavatele? Napište prosím na kurzyvareni@nzm.cz fakturační údaje, případně další informace, které nesmí na faktuře chybět.

Pokud neobdržíte voucher do 48 hodin od zaplacení, zkontrolujte spam i hromadnou poštu, následně nás prosím kontaktujte na kurzyvareni@nzm.cz

Potřebujete další informace?

Napište nám na kurzyvareni@nzm.cz.

 

> Více o kurzech vaření v Národním zemědělském muzeu


Vstupenky lze zakoupit online: