Příběh zemědělství – Praha

kurz Čokoláda

Termín konání: 13. 10. 2022, 17:00–21:00

Čokoláda

Čokoládový kurz s cukrářkou Pavlínou Váňovou. Připravíte si třeba cookies, brownies nebo lanýže s malinami. Nebude chybět spousta rad, tipů a triků.

Lektorka: Pavlína Váňová

Pavlínu provází sladké už od dětství díky její mamince a babičce. Sama se o cukrařinu začala více zajímat během studia na hotelové škole a jako cukrářský samouk pokračovala i při studiu na vysoké škole. Její vytrvalost a vášeň k cukrářskému řemeslu jí pomohla získat práci ve 4* hotelu v Rakousku i v Čechách. Další dovednosti z moderní cukrařiny získala Pavlína s pomocí Heleny Fléglové v její Akademii a díky práci v kavárně Káva Poděbrady, kde působí dodnes. Pavlína pracuje zároveň i jako učitelka na hotelové škole a připravuje se na otevření své vlastní výrobny. 

Cena kurzu: 2 900 Kč

Připravíte si:
  • Skleničkový dezert - čoko mousse, mango - marakujové compoté, čokoládovo - mandlový crumble
  • Brownie bez lepku
  • Cookies
  • Lanýže s malinami

Jak se přihlásit?

Stačí vyplnit a odeslat online přihlášku a zaplatit fakturu, kterou Vám poté zašleme na e-mail uvedený v přihlášce. Po připsání částky na náš účet Vám pošleme e-mailem voucher, kterým se prokážete před začátkem kurzu v Národním zemědělském muzeu. 

Platbu po jejím uhrazení není možné stornovat. Národní zemědělské muzeum si vyhrazuje právo kurz zrušit, v takovém případě budou všichni přihlášení účastníci informováni a všechny uhrazené platby budou zájemcům vráceny zpět na účet.

Potřebujete další informace?

Napište nám na kurzyvareni@nzm.cz.

 

Více o kurzech vaření v Národním zemědělském muzeu.


Vstupenky lze zakoupit online: