Příběh zemědělství – Praha

Cukrářský workshop pro děti

Termín konání: 8. 6. 2019, 20:00–23:00

Cukrářský workshop

Oblíbený cukrářský workshop pro děti je opět tady! Tentokrát jsme pro vás připravili tři workshopy, které se uskuteční během Pražské muzejní noci. Děti si vyzkoušejí práci s čokoládou – vyrobí si lízátko a nazdobí si podle vlastní fantazie tartaletku. To vše pod vedením zkušené cukrářky Heleny Fléglové.

 

Lektor: Helena Fléglová 

Cena: 350 Kč 

  • Workshop trvá zhruba 45 minut a je vhodný pro děti od 5 do 12 let. Přihlásit se můžete na workshop od 20:00, 21:00 a 22:00.
  • Dětské zástěrky máme připravené. 

Jak se přihlásit?

Stačí vyplnit a odeslat online přihlášku a zaplatit fakturu, kterou Vám poté zašleme na e-mail uvedený v přihlášce. Po připsání částky na náš účet Vám pošleme e-mailem voucher, kterým se prokážete před začátkem workshopu v Národním zemědělském muzeu. 

Platbu po jejím uhrazení není možné stornovat. Národní zemědělské muzeum si vyhrazuje právo workshop zrušit, v takovém případě budou všichni přihlášení účastníci informováni a všechny uhrazené platby budou zájemcům vráceny zpět na účet.

Potřebujete další informace?

Napište nám na kurzyvareni@nzm.cz.

 

Více o kurzech vaření v Národním zemědělském muzeu

 

Čokoláda – workshop pro děti s Helenou Fléglovou, 10. 3. 2018

Přihláška na workshop

Jméno účastníka
Příjmení účastníka
Čas workshopu
Fakturační údaje / jméno a příjmení
Fakturační údaje / ulice, číslo popisné
Fakturační údaje / obec
Fakturační údaje / PSČ
Telefon
E-mail
Poznámka (pokud hlásíte více účastníků, přejete si workshop objednat jako dárek apod.)

Kliknutím na ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s informacemi o zpracování osobních údajů. Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů můžete kdykoli zrušit.