Příběh zemědělství – Praha

Biojarmark

Termín konání: 7. 10. 2023, 9:00–17:00

Biojarmark

Jediný pražský farmářský trh zaměřený výhradně na biopotraviny! V sobotu 7. října se do Prahy vypraví ekofarmáři z celé republiky, aby na dvorku Národního zemědělského muzea představili to nejlepší a nejčerstvější ze své produkce.

Biojarmark každoročně nabízí to nejlepší a nejčerstvější z produkce certifikovaných ekofarmářů a výrobců biopotravin z celého Česka. Nabízí širokou škálu bio produktů od zeleniny a ovoce, masa, mléka a mléčných výrobků, přes výbornou kávu, čaje, pivo, víno, bylinné sirupy, čokolády a zdravé mlsání. Nebude chybět pravé bio občerstvení, ať pro milovníky masa, tak pro vegetariány a vegany, celiaky nebo příznivce syrové stravy.

Biojarmark není jenom prodejní akcí, ale také vzdělávací a osvětovou událostí, která dětem i dospělým přibližuje svět ekologického zemědělství přímo ve městě. K poslechu (i tanci) hraje živá hudba, můžete se zúčastnit soutěže o knihy, prohlédnout si fotografie ze života zemědělců a přímo s nimi pohovořit u jejich stánků. Biojarmark je zkrátka spojením kvalitního jídla, vzdělávání, zábavy a místem k setkávání. Rozhodně stojí za to dorazit!

Program letošního Biojarmarku

Biojarmark