Příběh zemědělství – Praha

Biojarmark

Termín konání: 8. 10. 2022, 9:00–17:00

Biojarmark

Jediný pražský farmářský trh zaměřený výhradně na biopotraviny! V sobotu 8. října se do Prahy vypraví ekofarmáři z celé republiky, aby na dvorku Národního zemědělského muzea představili to nejlepší a nejčerstvější ze své produkce.

Co vás všechno čeká? Prodejní trh bioproduktů a biopotravin, živá hudební produkce, tančírna, ale hlavně ochutnávky a pravé bioobčerstvení pro milovníky masa, vegany, celiaky nebo příznivce syrové stravy.

Přijďte si pochutnat, nakoupit, zatančit a poznat nové přátele! To vše v příjemném prostředí v centru Prahy na Letné, a to od 9 do 17 hodin.

Během akce vás zveme také na přednášku o kompostování a vermikompostování. Od 14 hodin v Objevovně našeho muzea vám o možnosti kompostování a vermikompostování ve městě i na vesnici poví loňská vítězka soutěže Věda pro zemi Ing. Tereza Hřebečková, Ph.D..

Navíc souběžně s Biojarmarkem bude v prostorách muzea probíhat akce Ministerstva zemědělství Za tajemstvím potravin aneb Víš, co jíš? – zábavná hra pro rodiče s dětmi zaměřená na zdravou výživu.

Moc se na vás těšíme!

 Vstup na Biojarmark i do celého muzea je ZDARMA! 

Biojarmark